Aktualności

Studia podyplomowe MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników

Druga edycja studiów podyplomowych MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników rozpocznie się wraz z początkiem semestru letniego 2020/21. 

Rekrutacja na kursy językowe dla pracowników administracji – język angielski

Zapisy na kursy realizowane w ramach zadania 21 projektu NERW 2 PW trwają do 6.10.2020 r.:

Otwieramy nabór do programu ME310 Sugar!

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o ME310, to w jednym zdaniu jest to prestiżowy program, w ramach którego studenci z całego świata w międzynarodowych zespołach pracują nad wytworzeniem przełomowej innowacji adresującej wyzwanie partnerów biznesowych.

Rekrutacja na kursy języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW w semestrze zimowym 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zdalnych kursach języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2020. Rekrutacja trwa do poniedziałku 5 października 2020 r. do godz. 12:00.

Rekrutacja na kursy językowe dla studentów – język angielski

Zapisy na kursy realizowane w ramach zadania 32 projektu NERW trwają:

NERW PW | Rekrutacja na specjalistyczny kurs języka angielskiego

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT zaprasza do udziału w specjalistycznym kursie języka angielskiego w ramach zadania 48 "Kompetentny Lider". Kurs realizowany w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 05.10.2020 r. do godz. 12:00.

NERW 2 PW | Rekrutacja do Programu AKADEMIA FIRST STEP

Inkubator Innowacyjności PW ma pierwszą jesienną propozycję dla tych, którzy są na początku swojej ścieżki biznesowej i dopiero wkraczają w świat start-upów i innowacji. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na biznes, albo jesteś w początkowej fazie rozwoju projektu, „Akademia First Step” to Program właśnie dla Ciebie!

NERW 2 PW | Konkurs na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w ramach zadania nr 25 „Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.

Rekrutacja na szkolenia on-line: AgilePM Practitioner oraz M_o_R Practitioner (wrzesień 2020)

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych w ramach zadania 48 "Kompetentny Lider". Szkolenia realizowane w trybie online. Rekrutacja trwa do 07.09.2020 r.

Szkolenia online dla NA: umiejętności prezentacyjne, innowacyjne formy kształcenia (wrzesień 2020)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się we wrześniu 2020 r. Rekrutacja trwa do 24.08.2020 r. lub 2.09.2020 r.

Rekrutacja na kurs Certificate in Business for Engineers

Do 2 lipca trwa rekrutacja na kurs Certificate in Business for Engineers, który organizuje Szkoła Biznesu PW. 

Decyzje w drodze do celu – osobisty SWOT

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na webinar “Decyzje w drodze do celu – osobisty SWOT”.

[PILNE] Zawieszenie realizacji stacjonarnych szkoleń i kursów

W związku z wejściem w życie Zarządzenia nr 23/2020 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 08/04/2020 r. zmieniające Zarządzenie nr 16/2020 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 11/03/2020 r. wszystkie stacjonarne szkolenia i kursy w dniach 12.03-30.06.2020 r. zostają odwołane

[ODWOŁANE] Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW w zakresie programowania z użyciem pakietu R

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnych 30 godzinnych kursach w zakresie umiejętności informatycznych.

Od pomysłu do projektu biznesowego – dla studentów PW – rekrutacja

Do programu preinkubacji zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej, którzy mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować. Proponujemy Wam udział w kursie pozwalającym na weryfikację założeń pomysłu biznesowego.

Biznes plan - szkolenie w ramach Projektora Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "Biznes plan" – warsztaty w ramach Projektora Kariery.

Podstawy prawne zakładania działalności gospodarczej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "Podstawy prawne zakładania działalności gospodarczej" – warsztaty w ramach Projektora Kariery.

Zatrudnienie asystenta nauczyciela do programu UniStartApp

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko asystenta nauczyciela do programu UniStartApp realizowanego w ramach projektu "NERW PW Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca".

Szkolenia dla NA: umiejętności prezentacyjne, innowacyjne formy kształcenia, umiejętności informatyczne, zarządzanie informacją (semestr letni 2020)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze letnim 2020. Rekrutacja trwa do 2.03.2020 r.

UniStartApp - rekrutacja

Zastanawiasz się w jaki sposób pokierować swoją karierą zawodową? Zacznij od sprawdzenia siebie mierząc się z realnym problemem.
Postaw na współpracę, doświadczenie, poznanie metodyk, wparcie specjalistów i dołącz do programu UniStartApp, którego kolejna edycja rusza już w semestrze letnim!

Kurs IELTS Academic - przedłużona rekrutacja

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na kolejną edycję kursów certyfikowanych z języka angielskiego, prowadzonych w ramach zadania 32 projektu NERW PW.

Rekrutacja na kurs przygotowujący do egzaminu IELTS została przedłużona do 21 lutego, do godz. 12.00

CV i wizerunek zawodowy w social media

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "CV i wizerunek zawodowy w social media" – warsztaty w ramach Projektora Kariery.