Aktualności

NERW PW | Rekrutacja na kurs języka angielskiego dla kadry zarządzającej PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT zaprasza do udziału w ostatniej edycji specjalistycznego kursu języka angielskiego dla kadry zarządzającej PW w ramach projektu NERW PW. Kurs realizowany w trybie stacjonarnym. Rekrutacja trwa do 08.10.2021 r. do godz. 12:00.

NERW PW | Otwieramy nabór do programu SUGAR ME310!

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o SUGAR ME310, to w jednym zdaniu jest to prestiżowy program, w ramach którego studenci z całego świata w międzynarodowych zespołach pracują nad wytworzeniem przełomowej innowacji adresującej realne wyzwania, we współpracy z partnerem biznesowym i międzynarodową kadrą akademicką.

NERW 2 PW | Kursy językowe dla studentów PW

Studium Języków Obcych zaprasza studentów PW do zapisu na kursy językowe, tj. kurs języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego, japońskiego. 

NERW 2 PW | Kurs języka angielskiego dla pracowników administracji

Studium Języków Obcych zaprasza pracowników administracji PW, którzy w swojej pracy posługują się językiem angielskim, do zapisu na kurs języka angielskiego. 

NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty krawieckie dla studentów

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców  CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich.

Rusza rekrutacja na kursy języka angielskiego dla studentów PW

Rejestracja na kursy prowadzone w ramach zad. 32 projektu NERW w Warszawie rozpocznie się w środę 8 września i potrwa do 15 października.

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Dział Ochrony Własności Intelektualnej CZIiTT PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”, realizowane w ramach zadania 48 projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Menadżer Start-upu dla studentów Politechniki Warszawskiej – rekrutacja do 3. edycji

Dołącz do Programu, zainwestuj czas i energię w rozwój kompetencji niezbędnych w zarządzaniu projektami biznesowymi o wysokim stopniu ryzyka. Praktyczne warsztaty oraz szkolenia online ułatwią Ci przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Zwiększysz kompetencje dotyczące operacyjnego zarządzania firmą i zyskasz możliwość zatrudniania w firmach poszukujących wykwalifikowanych menadżerów z umiejętnościami w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

Rozstrzygnięcie III edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW informuje o zakończeniu oceny wniosków złożonych w III edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW w ramach zadania 45 projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia online dla studentów PW

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym, intensywnym kursie w zakresie programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym.

Szkolenia dla NA: Emisja głosu i dykcja stacjonarnie (wrzesień 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych stacjonarnych szkoleniach z emisji głosu i dykcji dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się we wrześniu 2021 r. Rekrutacja podstawowa trwała do poniedziałku 30.08.2021 r. do godz. 9:00. 

NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty krawieckie dla studentów

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców  CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich.

NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty Podstawy Arduino

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców  CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach elektroniki – Podstawy Arduino. 

III Edycja konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na zagraniczne staże dydaktyczne w ramach zadania 45 projektu NERW PW.

NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty krawieckie dla studentów

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich.

NERW 2 PW | Konkurs na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w ramach zadania nr 25 „Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.

NERW 2 PW | Przedłużenie rekrutacji na letnie szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie badań User Experience.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim przedwakacyjnym dofinansowanym z funduszy Unii Europejskiej, bezpłatnym szkoleniu dla pracowników Politechniki Warszawskiej, które ma na celu podniesienie kompetencji w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Szkolenie online – Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie "Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem", które poprowadzi p. Piotr Jaworski z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Horyzont Europa – wprowadzenie do nowego programu ramowego badań i innowacji UE”

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.

Termin: 29 czerwca 2021 r., godz. 9:00-11:30.

Miejsce: online (platforma MS Teams).

Szkolenia dla NA: um. prezentacyjne i innowacyjne formy kształcenia (czerwiec i lipiec 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW (prowadzących zajęcia dydaktyczne ze studentami I lub II stopnia), które odbędą się w czerwcu i lipcu 2021 r. Ze względu na epidemię prawie wszystkie kursy (oprócz jednego szkolenia z emisji głosu) planowane są w trybie nauczania zdalnego (online). Rekrutacja podstawowa trwała do wtorku 08.06.2021 r. (do końca dnia). Od 9 czerwca trwa rekrutacja uzupełniająca na pozostałe wolne miejsca i listę rezerwową na szkolenia, na które zapełniono wszystkie dostępne miejsca. 

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie MSP Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu Metodyka zarządzania programami MSP Foundation z egzaminem, mającym na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Rekrutacja trwa do 18.06.2021 r. do godz. 12:00.

Obsługa trudnego klienta - Szkolenie online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na dedykowane, bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Obsługa trudnego klienta”, które poprowadzi p. Ireneusz Wolski z firmy Brainstorm Group Sp. z o.o. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej. 

Komunikacja międzypokoleniowa w środowisku akademickim - szkolenie online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Komunikacja międzypokoleniowa w środowisku akademickim”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel  w ramach konsorcjum firm DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online – Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej”, które poprowadzi dr Katarzyna Świerk z Instytutu Fundacja Rozwoju Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.