NERW 2 PW | Zadanie 23

Kursy specjalistyczne dla nauczycieli akademickich Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 nauczyciele akademiccy Wydziału MEiL będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych kursów specjalistycznych organizowanych przez Wydział.
Rekrutacja uczestników prowadzona będzie wśród grupy docelowej tj. nauczycieli akademickich Wydziału, którzy wykorzystują środowisko ANSYS, Lab View oraz zaawansowane techniki obliczeniowe w swojej pracy dydaktycznej.

W ramach zadania planowana jest organizacja niżej wymienionych szkoleń:

1. Cykl szkoleń z Lab View

• Szkolenie nr 1: Lab View Core 1
  • Szkolenie nr 2: Lab View Core 2
  • Szkolenie nr 3: Lab View Core 3
  • Szkolenie nr 4: Lab View Core DAQ

2. Szkolenie z oprogramowania ANSYS wspomagającego obliczenia inżynierskie

3. Szkolenie nr 6: Szkolenie z technik wykorzystania super komputera Centrum Informatycznego Świerk

Regulamin rekrutacji na szkolenia.

Przewidywana liczba osób, które podniosą kompetencje: 45 (rocznie 11-12 osób)

Przewidywana liczba osób objętych wsparciem: 50 (rocznie 12-13 osób)

Więcej informacji na temat Zadania, znajduje się na stornie Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.