Dział ds. Szkoleń PW organizuje pierwszą edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych AKADEMIA MENADŻERA

ADRESACI PROGRAMU

Studia podyplomowe są skierowane do kadry kierowniczej Administracji Centralnej PW zajmującej stanowiska związane z zarządzaniem zespołem.

PROGRAM STUDIÓW

Program studiów został indywidualnie dostosowany do grupy docelowej, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych wyzwań w zarządzaniu Politechniką Warszawską (m.in. przywództwo w organizacji, zarządzanie kryzysowe, projekty UE). Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Rozpoczęcie zajęć: 22 lutego 2019 r.

Liczba i częstotliwość zjazdów: 12 zjazdów, jeden raz w miesiącu (dwukrotnie w czasie studiów zjazdy odbędą się 2 razy w miesiącu)

Dni zjazdów: piątek, sobota

Liczba godzin zajęć:180 godzin

Lokalizacja: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3

Rejestracji na studia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy.

W ramach projektu zaplanowane zostały 2 edycje studiów podyplomowych Akademia Menadżera. Druga edycja zostanie uruchomiona w 2020 r. Szczegóły zostaną przekazane do jednostek z odpowiednim wyprzedzeniem.

Więcej informacji na temat studiów znajduje się tutaj.