Kurs z języka hiszpańskiego

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na certyfikowany kurs z języka hiszpańskiego, prowadzony w ramach zadania 13 projektu NERW 2 PW.

Zapisy potrwają do 25 lutego br.

Na kurs zapisać się mogą studenci Politechniki Warszawskiej, którzy:

• są studentami ostatnich czterech semestrów studiów I lub II stopnia;
    (podczas pierwszego semestru kursu uczestnik musi być studentem Politechniki, natomiast ukończyć może go już jako absolwent)
  • mają zrealizowane co najmniej 60 godzin nauki języka obcego na Politechnice Warszawskiej, lub w przypadku studiów II stopnia – w czasie studiów I stopnia).

ZAJĘCIA

Kurs obejmuje 180 godzin nauki języka hiszpańskiego od podstaw do poziomu A2 i trwa 3 semestry, po 60 godzin zajęć w semestrze.

Kurs kończy się egzaminem certyfikatowym DELE A2.

Koszt egzaminu oraz podręczników używanych w trakcie kursu pokrywany jest ze środków projektu.

Termin kursu: od lutego 2020 do czerwca 2021. Planowane rozpoczęcie zajęć: 26 lutego 2020.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godz. 18.15-19.45 w Gmachu Głównym PW.

Zapisy na kurs języka hiszpańskiego potrwają do 25 lutego 2020.

Aby zarejestrować się na wybrany kurs należy:

• zapoznać się z regulaminem kursów (regulamin dostępny tutaj);
  • wysłać zgłoszenie poprzez formularz na stronie internetowej (link).

Więcej informacji znajduje się na stronie SJO PW.