Kursy CAE i IELTS Academic dla studentów

Na kursy zapisać się mogą studenci Politechniki Warszawskiej, którzy:

• są studentami ostatnich czterech semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia
  • mają egzamin na poziomie B2 z języka angielskiego zaliczony na ocenę bardzo dobrą  lub dobrą oraz
  • co najmniej 2 lektoraty tematyczne z języka angielskiego  (60h lektoratów tematycznych), zaliczone na ocenę bardzo dobrą.

ZAJĘCIA

Kursy obejmują 45h zajęć.

W semestrze zimowym 2019/2020 zajęcia na kursach odbywać się będą 1 raz w tygodniu (3h ),  od 15 października 2019 do 29 stycznia 2020 roku w terminach:

• kurs przygotowujący do egzaminu CAE – wtorki, w godz. 16.30 – 19.00
  • kurs przygotowujący do egzaminu IELTS ACADEMIC – środy, w godz. 16.30 – 19.00

Kursy obejmują 45 godzin lekcyjnych. W trakcie kursu przeprowadzony zostanie również egzamin próbny.

Egzaminy końcowe zostaną przeprowadzone przez British Council, po zakończeniu kursu. Termin egzaminów zostanie ustalony po rozpoczęciu kursów.

ZAPISY

Zapisy na kursy odbywające się  w semestrze zimowym 2019/2020 trwają od 24 czerwca do 15 września 2019 r.

Aby zarejestrować się na wybrany kurs należy: plik w formacie pdf

• zapoznać się z regulaminem kursów (regulamin dostępny tutaj);
  • pobrać i wypełnić formularz – z zaznaczeniem którego kursu dotyczy;
  • przesłać wypełnioną pierwszą stronę formularza na adres: nerw.sjo@pw.edu.pl (UWAGA! Tylko formularze zawierające wszystkie wymagane informacje zostaną zarejestrowane).

FORMULARZ REJESTRACJI

Kolejnym etapem rekrutacji będzie napisanie testu kwalifikacyjnego w dniu 7 października br.   Szczegółowa informacja zostanie przesłana do zarejestrowanych kandydatów.

Pytania związane z kursem prosimy przesyłać na adres: nerw.sjo@pw.edu.pl.

ZAPRASZAMY !