NERW 2 PW | Rekrutacja na szkolenie dla studentów PW - Python

Dział Koordynacji Projektów CPR PW zaprasza studentów PW (czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia) do udziału w rekrutacji na bezpłatne szkolenie z zakresu umiejętności informatycznych:

Wprowadzenie do programowania i analizy danych w języku Python

szkolenie 4-dniowe

w terminie 3 - 6 lipca 2023 r.

w godzinach 9:00 - 16:00

Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie stacjonarnym w Centrum Projektów Rozwojowych PW, ul. Rektorska 4, Warszawa.

Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w szkoleniu jest:

posiadanie w momencie rekrutacji statusu studenta Politechniki Warszawskiej zarejestrowanego na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych),

- wypełnienie formularza zgłoszeniowego,

- wypełnienie ankiety bilansu kompetencji oraz przekazanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji, w którym opisane zostały zasady rekrutacji.

Formularz zgłoszeniowy: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/691989?lang=pl

Termin zakończenia rekrutacji: 31 maja 2023 r. (do końca dnia)
Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.

-------

Anna Gąsiorowska-Wasiak, Dział Koordynacji Projektów CPR PW,

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl, tel.: 22 234 14 23

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).