NERW 2 PW | Rekrutacja na szkolenie w zakresie programowania i analizy danych w języku Python - dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów PW do udziału w rekrutacji na bezpłatne szkolenia z zakresu umiejętności informatycznych:

Wprowadzenie do programowania i analizy danych w języku Python

Grupa I: 4, 5 i 11 czerwca 2022 r. w  godzinach 09:00 - 17:30, (łącznie 30 h lekcyjnych plus przerwy).

Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie stacjonarnym w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Opis oraz program szkolenia znajdziecie Państwo na stronie projektu

Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w szkoleniach jest:

- posiadanie statusu studenta Politechniki Warszawskiej zarejestrowanego na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych),

- wypełnienie formularza zgłoszeniowego,

- wypełnienie ankiety bilansu kompetencji oraz przekazanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu udział w projekcie.

Formularz zgłoszeniowy: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/417326?newtest=Y&lang=pl

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji, w którym opisane zostały zasady rekrutacji.

Termin zakończenia rekrutacji: 22 maja 2022 r.

Szkolenie zostanie uruchomione pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl,

tel.: 22 234 14 71

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).