NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia online dla studentów PW

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym, intensywnym kursie w zakresie programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym.

"Wstęp do programowania z użyciem pakietu R"

Terminy: 17.09, 20-24.09, 27-30.09 2021 r. (10 dni, 3 godziny lekcyjne każdego dnia plus przerwa)

w godz.: 10:00-12:30 lub 16:00-18:30.

Kurs odbędzie się tylko w jednym terminie (porannym lub popołudniowym) - w którym będzie więcej zgłoszeń.

Opis kursu znajduje się na stronie zadania nr 16.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Aby zapisać się na kurs, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/473517?newtest=Y&lang=pl

Rekrutacja będzie trwała do 6 września 2021 r. do godz. 12:00

Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.

Zasady rekrutacji i warunki uczestnictwa:

• Posiadanie statusu studenta zarejestrowanego na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I lub II stopnia Politechniki Warszawskiej
  • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego
  • Wypełnienie i przekazanie do Działu Wsparcia Edukacji Oświadczenia uczestnika projektu, zgodnie z Regulaminem rekrutacji
  • Przystąpienie do badania kompetencji przed rozpoczęciem szkolenia i po zakończeniu szkolenia (bilans kompetencji)

-------

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl, inga.katsevych@pw.edu.pl

tel.: 22 234 14 71

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).