NERW PW | Rekrutacja na szkolenie – Sposoby skutecznego zarządzania zespołem dla liderów

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu, mającym na celu min:  zaznajomienie uczestników z technikami motywowania do pracy oraz metodami delegowania zadań i metodami zarządzaniem zespołem (testy diagnostyczne).

Zajęcia poprowadzi dr Magdalena Gieras, konsultant, coach, trener i menedżer.

Wykonawca: firma „WIK Consulting” Wojciech Michałek

Plakat_Zzespołem_2

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji tutaj.