[ODWOŁANE] Szkolenie nt. prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpienia publiczne

W związku z wejściem w życie Zarządzenia Rektora nr 16/2020 z dnia 11/03/2020  szkolenie zostaje odwołane.

Szkolenie odbędzie się  19 marca  (Moduł I. Prowadzenie efektywnych zebrań) oraz 20 marca  (Moduł II. Wystąpienia publiczne) w godzinach  8:30-15:30, w sali 5.02. w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie. W ramach szkolenia zapewniamy przerwę kawową oraz lunch.

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji na stronie: https://www.szkolenia.pw.edu.pl/Aktualnosci/Prowadzenie-efektywnych-zebran-oraz-wystapienia-publiczne-NERW-PW

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.