Rekrutacja na szkolenia on-line: AgilePM Practitioner oraz M_o_R Practitioner (wrzesień 2020)

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych w ramach zadania 48 "Kompetentny Lider". Szkolenia realizowane w trybie online. Rekrutacja trwa do 07.09.2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych dla kadry kierowniczej i administracyjnej PW z zakresu podnoszenia kompetencji zarządczych. Szkolenia są realizowane w ramach projektu NERW PW Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

We wrześniu 2020 r. oferujemy Państwu następujące szkolenia w trybie online:

1. Zarządzanie projektami AgilePM Practitioner z egzaminem: szkolenie w dniach 14-17.09.2020 r. w godz. 17:00-21:00, egzamin w dniu 18.09.2020 r. od godz. 17:00 --> opis szkolenia
  2.  Zarządzanie Ryzykiem M_o_R Practitioner z egzaminem: szkolenie w dniach 21-24.09.2020 r. w godz. 17:00-21:00, egzamin w terminie wybranym przez uczestnika spośród terminów udostępnionych przez Akredytora --> opis szkolenia

Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w szkoleniu jest posiadanie:

• certyfikatu AgilePM Foundation - w przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami AgilePM Practitoner;
  • certyfikatu M_o_R Foundation - w przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Ryzykiem M_o_R Practitoner.

Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie do 7 września 2020 r. do godz. 15:00 formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/858825?lang=pl

W przypadku problemów z przesłaniem ankiety, prosimy o otwieranie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Regulamin rekrutacji na szkolenia dostępny jest tutaj.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl