Rekrutacja na szkolenie – Metody radzenia sobie z malejącym zaangażowaniem i rosnącym wypaleniem w zespole

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu zwiększenie wiedzy na temat przyczyn wypalenia zawodowego pracowników oraz rozpoznawania symptomów u podwładnych. Na zajęciach zostanie przekazana również wiedza na temat sposobów angażowania pracowników w pracę oraz budowania kultury zaangażowania.

Zajęcia poprowadzi dr Marcin Capiga- trener biznesu, coach, konsultant

Wykonawca: firma Training Tree

Plakat_Wypalenie zawodowe

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji  -> tutaj

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.