Szkolenia dla NA: Design Thinking w dydaktyce - realizacja online (listopad i grudzień 2021)

Dział Wsparcia Edukacji serdecznie zaprasza nauczycieli akademickich PW (prowadzących zajęcia dydaktyczne ze studentami I lub II stopnia) na zdalnie prowadzone szkolenie pn. Design Thinking w dydaktyce (3 dni), które odbędzie się w terminie: 23, 30.11 i 14.12.2021 r. (wtorki). Szkolenie w dodatkowym terminie zostało zaproponowane w odpowiedzi na prośby kierowane ze strony pracowników Uczelni. Rekrutacja trwa do 15 listopada (do godz. 12:00).

Termin szkolenia (3 spotkania online):

23 listopada w godz. 8:15-13:15, 30 listopada w godz. 8:15-13:15, 14 grudnia 2021 r. w godz. 8:15-11:30

Rekrutacja:

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku 15 listopada (do godz. 12:00)

Link do formularza zgłoszeniowego:

W przypadku problemów z przesłaniem ankiety, prosimy o otwieranie linku do ankiety w przeglądarce w trybie "incognito".

Opis szkolenia:

Program szkolenia zrealizowano w trakcie intensywnego kursu w zakresie innowacyjnych form kształcenia (5 lub 6 dni). Uczestnicy, którzy wzięli udział w kursie intensywnym nie mogą skorzystać ze wskazanego szkolenia.

Uczestnicy szkolenia*:

nauczyciele akademiccy prowadzący zajęcia dydaktyczne ze studentami (I lub II stopnia) z wydziałów: KNEiS, SJO, WArch, WBMiP, WF, WGiK, WIBHiIŚ, WIL, WMT, WSiMR, WT.

*Kursy z zakresu innowacyjnych umiejętności dydaktycznych dedykowane są nauczycielom akademickim wydziałów PW, które nie uczestniczyły w poprzednim projekcie „Kompetentny wykładowca – wysoki poziom nauczania”.

Regulamin rekrutacji:

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji.

Wymagania względem uczestników Projektu – nauczycieli akademickich podnoszących kompetencje:
  • Zgłoszenie się poprzez Formularz (linki do Formularzy zamieszczono powyżej).
  • Złożenie Oświadczenie uczestnika Projektu i przekazanie danych osobowych.
  • Wzięcie udziału przynajmniej w 80% zajęć w ramach wybranego kursu.
  • Przeprowadzenie zajęć ze studentami (min. 1 semestr) z wykorzystaniem nabytych kompetencji, w okresie realizacji Projektu (zajęcia muszą się rozpocząć do końca października 2022 r.), co zostanie udokumentowane, np. w sylabusie, karcie egzaminacyjnej przedmiotu etc.
NERW_44_PLAKAT_2

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl

tel.: 22 234 14 71.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój - Współpraca, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).