Szkolenie dla studentów PW: "Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience"

Trwa przedłużona rekrutacja na szkolenie realizowane w ramach projektu
NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym szkoleniu:

"Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience"

(poniedziałki) 18, 25 listopada oraz 2, 9, 16 grudnia 2019 r., w godz.: 14:00 - 19:00.

Szkolenia odbędą się w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Przedłużona rekrutacja trwa do 31.10.2019 r.
Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu w link: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w Regulaminie rekrutacji.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl,

tel.: 22 234 14 71

Szkolenie jest realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).