Szkolenie online – Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej”, które poprowadzi dr Katarzyna Świerk z Instytutu Fundacja Rozwoju Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.
Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach:

Termin I:  28 maja 2021 r.

Termin II: 25 czerwca 2021 r.

Godziny zajęć:  8:30-15:30

Platforma: ZOOM

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji na stronie: https://www.szkolenia.pw.edu.pl/Szkolenia-biezace/szkolenie-online-Zasady-ewaluacji-jakosci-dzialalnosci-naukowej-jednostek-w-Uczelni-Badawczej-NERW-PW