rekrutujeMY: Kreatywny Semestr Projektowy - od kreatywności po TRIZ

Ruszyły zapisy na kurs, w ramach którego będziecie mieli okazję sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności w zakresie współpracy interdyscyplinarnej ze studentami z innych wydziałów, wspólnie realizując projekt.

Co więcej, wzmocnicie drzemiący w Was potencjał! W przeciwieństwie do większości tego typu projektów, te będą realizowane na zlecenie firm lub instytucji, zatem zyskacie okazję do poznania tajników i zawiłości praktycznych kontaktów z przedsiębiorcami. Ponadto nauczycie się prototypowania (nie tylko na papierze – w ogóle zapomnijcie o klasycznie pojmowanym procesie nauczania!) i zyskacie mnóstwo kompetencji miękkich przydatnych w pracy zawodowej oraz dalszej karierze.

więcej informacji o pełnym kursie znajdziecie na stronie WDF PW

na kurs możecie zapisywać się pod linkiem: http://ksppw.pl

pamiętajcie o terminie rekrutacji: 20 lutego 2019 r.

zajęcia KSP są częścią zadania 33 "Kreatywny Semestr Projektowy", realizowanego w zakresie projektu  „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

#WDF #WarsawDesingFactory

Przed przystąpieniem do rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.