Aktualności

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie Prince2 Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu Prince2 Foundation. Szkolenie realizowane będzie w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 21.01.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł II- Wystąpienia publiczne

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł II- Wystąpienia publiczne”, które poprowadzi p. Łukasz Baj z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Szkolenie online - Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł I- Prowadzenie zebrań

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł I- Prowadzenie zebrań”, które poprowadzi p. Łukasz Baj z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w szkole wyższej

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w szkole wyższej”, które poprowadzi p. Daniel Pałyga z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Rekrutacja na studia MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej (II edycja)

Ruszyła rekrutacja na drugą edycję trzysemestralnych studiów podyplomowych MBA dla pracowników PW. Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie kompetencji zarządczych szeroko rozumianej kadry kierowniczej Uczelni. Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 21 grudnia 2020 r.

Menadżer Start-upu dla studentów Politechniki Warszawskiej – rekrutacja

Dołącz do Programu, zainwestuj czas i energię w rozwój kompetencji niezbędnych w zarządzaniu projektami biznesowymi o wysokim stopniu ryzyka. Praktyczne warsztaty oraz szkolenia online ułatwią Ci przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Zwiększysz kompetencje dotyczące operacyjnego zarządzania firmą i zyskasz możliwość zatrudniania w firmach poszukujących wykwalifikowanych menadżerów z umiejętnościami w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

NERW 2 PW | Zapraszamy do udziału w programie AKADEMIA FIRST STEP

Akademia jest skierowana do studentów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Warszawskiej (4 ostatnie semestry studiów I stopnia i studia II stopnia), zainteresowanych tematem tworzenia innowacji oraz zakładania i prowadzenia firmy.

NERW 2 PW | Szkolenie on-line dla studentów PW w zakresie administrowania bazą danych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie administrowania i zarządzania bazą danych.

  

Szkolenie online - Komercjalizacja badań naukowych na uczelni w ośrodkach badawczych w odniesieniu do Ustawy 2.0

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Komercjalizacja badań naukowych na uczelni w ośrodkach badawczych w odniesieniu do Ustawy 2.0”, które poprowadzi p. Grzegorz Kierner z Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na szkolenia online dla studentów PW_ Wstęp do programowania z użyciem pakietu R

Z uwagi na duże zainteresowanie kursem w zakresie programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym, uruchomiona została rekruacja na dodatkową grupę.

NERW PW | Rekrutacja na cykl szkoleń podnoszących kompetencje menedżerskie

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich, przywództwa sytuacyjnego i zarządzania zespołem. Szkolenia realizowane w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 10.11.2020 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Stosowanie Kodeksu Postępowania Administracyjnego (KPA) z elementami elektronicznego obiegu dokumentów

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Stosowanie Kodeksu Postępowania Administracyjnego (KPA) z elementami elektronicznego obiegu dokumentów”, które poprowadzi radca prawny  Barbara Pietrzak-Każarnowicz z firmy WIK Consulting.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Szkolenie online - Pracownicze Plany Kapitałowe

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Pracownicze Plany Kapitałowe”, które poprowadzi pan Krzysztof Stucke z firmy ADEPT.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenia online dla NA: umiejętności prezentacyjne, zarządzanie informacją (zima 2020)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2020 r. Rekrutacja trwa do 23.10.2020 r. do godz. 12:00

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia online dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych kursach online w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz bezpłatnym szkoleniu online w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel, który zakończy się certyfikowanym egzaminem MOS Excel 2016.

Rekrutacja na szkolenie przygotowujące do certyfikacji IPMA poziom D wraz z egzaminem

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu IPMA D w ramach zadania 48 "Kompetentny lider". Szkolenie realizowane w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 23.10.2020 r. do godz. 12:00.

Studia podyplomowe MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników

Druga edycja studiów podyplomowych MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników rozpocznie się wraz z początkiem semestru letniego 2020/21. 

Rekrutacja na kursy językowe dla pracowników administracji – język angielski

Zapisy na kursy realizowane w ramach zadania 21 projektu NERW 2 PW trwają do 6.10.2020 r.:

Otwieramy nabór do programu ME310 Sugar!

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o ME310, to w jednym zdaniu jest to prestiżowy program, w ramach którego studenci z całego świata w międzynarodowych zespołach pracują nad wytworzeniem przełomowej innowacji adresującej wyzwanie partnerów biznesowych.

Rekrutacja na kursy języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW w semestrze zimowym 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zdalnych kursach języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2020. Rekrutacja trwa do poniedziałku 5 października 2020 r. do godz. 12:00.

Rekrutacja na kursy językowe dla studentów – język angielski

Zapisy na kursy realizowane w ramach zadania 32 projektu NERW trwają:

NERW PW | Rekrutacja na specjalistyczny kurs języka angielskiego

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT zaprasza do udziału w specjalistycznym kursie języka angielskiego w ramach zadania 48 "Kompetentny Lider". Kurs realizowany w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 05.10.2020 r. do godz. 12:00.

NERW 2 PW | Rekrutacja do Programu AKADEMIA FIRST STEP

Inkubator Innowacyjności PW ma pierwszą jesienną propozycję dla tych, którzy są na początku swojej ścieżki biznesowej i dopiero wkraczają w świat start-upów i innowacji. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na biznes, albo jesteś w początkowej fazie rozwoju projektu, „Akademia First Step” to Program właśnie dla Ciebie!

NERW 2 PW | Konkurs na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w ramach zadania nr 25 „Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.