Aktualności

Menadżer Start-upu dla studentów Politechniki Warszawskiej – rekrutacja do 2. edycji

Dołącz do Programu, zainwestuj czas i energię w rozwój kompetencji niezbędnych w zarządzaniu projektami biznesowymi o wysokim stopniu ryzyka. Praktyczne warsztaty oraz szkolenia online ułatwią Ci przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Zwiększysz kompetencje dotyczące operacyjnego zarządzania firmą i zyskasz możliwość zatrudniania w firmach poszukujących wykwalifikowanych menadżerów z umiejętnościami w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

Szkolenie online – Negocjacje w praktyce

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Negocjacje w praktyce”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel  w ramach konsorcjum firm DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej. 

NERW PW | Rekrutacja na szkolenia MSP Foundation oraz MoP Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach  dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 28.04.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie realizowane w formie zdalnej nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”. Szkolenie poprowadzą eksperci z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi oraz pracownicy Działu Ochrony Własności Intelektualnej CZIiTT PW.

Szkolenie online – Zdalne kierowanie zespołem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zdalne kierowanie zespołem”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online – Zarządzanie przez cele

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie przez cele”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie realizowane w formie zdalnej nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia 2021 r. do godz. 16:00.

Szkolenia online dla NA: emisja głosu, innowacyjne formy kształcenia (kwiecień, maj 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się kwietniu i maju 2021 r. Rekrutacja trwa do 25.03.2021 r. Od 26 marca przyjmowane są zgłoszenia na pozostałe wolne miejsca na szkolenia z innowacyjnych umiejętności dydaktycznych!

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie M_o_R Foundation & Practitioner oraz cykl szkoleń menedżerskich

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 30.03.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online – Zarządzanie zmianą dla liderów

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie zmianą dla liderów”, które poprowadzi p. Rafał Czarny z firmy INPROGRESS. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Studia podyplomowe – Akademia Menadżera II edycja

Dział ds. Szkoleń ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji bezpłatnych, dwusemestralnych studiów podyplomowych AKADEMIA MENADŻERA.  

Studia są przygotowane przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Szkolenie online – Zarządzanie własnością intelektualną oraz prawem autorskim na uczelni

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie własnością intelektualną oraz prawem autorskim na uczelni”, które poprowadzą: p. Magdalena Rzodkiewicz i Dominik Bralczyk z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW 2 PW_ Trwa rekrutacja na szkolenia dla studentów PW realizowane w semestrze letnim 2020/2021

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach online w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz bezpłatnym szkoleniu online w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie zaawansowanym, który zakończy się certyfikowanym egzaminem MOS Excel Expert 2016. 

Szkolenie online – Efektywne prowadzenie spotkań w formule online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Efektywne prowadzenie spotkań w formule online”, które poprowadzi p. Krzysztof Prystupa z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej

Szkolenia online dla NA: umiejętności prezentacyjne, język angielski (lato 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze letnim 2021 r. Rekrutacja trwa do 23.02.2021 r. do godz. 14:00 (Sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji) i do 1.03.2021 r. do godz. 12:00 (kursy języka angielskiego).

NERW 2 PW | Rekrutacja do programu AKADEMIA FIRST STEP - dla studentów PW

Akademia jest skierowana do studentek i studentów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Warszawskiej (4 ostatnie semestry studiów I stopnia i studia II stopnia), zainteresowanych tematem tworzenia innowacji oraz zakładania i prowadzenia firmy.  

NERW PW | Rekrutacja na szkolenia Prince2 Agile Practitioner oraz AgilePM Foundation & Practitioner

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 19.02.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Środki trwałe. Teoria i praktyka.

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Środki trwałe. Teoria i praktyka”, które poprowadzi p. Barbara Gumińska z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Kursy j.angielskiego przygotowujące do egzaminów CAE i IELTS.

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów ostatnich czterech semestrów studiów I lub II stopnia na kursy j.angielskiego przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych.

Trwa rekrutacja uzupełniająca na szkolenia dla studentów PW

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym kursie pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience".

Rekrutacja – Od pomysłu do projektu biznesowego – dla studentów PW

Inkubator Innowacyjności PW rozpoczął rekrutację do kolejnej edycji programu preinkubacji realizowanego w ramach zadania 31 projektu "NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca".

Szkolenie online - Tworzenie wizerunku uczelni poprzez identyfikację z uczelnią i relacje z klientem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Tworzenie wizerunku uczelni poprzez identyfikację z uczelnią i relacje z klientem”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy EXPOLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW2 PW | Ruszyła rekrutacja na kolejne szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie administrowania i zarządzania bazą danych oraz bezpłatnym kursie online dot. badań User Experience.

Szkolenie online dla NA: sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji (luty 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędzie się w lutym 2021 r. Rekrutacja trwa do 19.01.2021 r. do godz. 12:00

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie Prince2 Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu Prince2 Foundation. Szkolenie realizowane będzie w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 21.01.2021 r. do godz. 12:00.