Aktualności

NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty krawieckie dla studentów

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich.

NERW 2 PW | Konkurs na udzielenie finansowania studiów podyplomowych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w ramach zadania nr 25 „Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.

NERW 2 PW | Przedłużenie rekrutacji na letnie szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie badań User Experience.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim przedwakacyjnym dofinansowanym z funduszy Unii Europejskiej, bezpłatnym szkoleniu dla pracowników Politechniki Warszawskiej, które ma na celu podniesienie kompetencji w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Szkolenie online – Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie "Kontrola zarządcza i zarządzanie ryzykiem", które poprowadzi p. Piotr Jaworski z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Horyzont Europa – wprowadzenie do nowego programu ramowego badań i innowacji UE”

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.

Termin: 29 czerwca 2021 r., godz. 9:00-11:30.

Miejsce: online (platforma MS Teams).

Szkolenia dla NA: um. prezentacyjne i innowacyjne formy kształcenia (czerwiec i lipiec 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW (prowadzących zajęcia dydaktyczne ze studentami I lub II stopnia), które odbędą się w czerwcu i lipcu 2021 r. Ze względu na epidemię prawie wszystkie kursy (oprócz jednego szkolenia z emisji głosu) planowane są w trybie nauczania zdalnego (online). Rekrutacja podstawowa trwała do wtorku 08.06.2021 r. (do końca dnia). Od 9 czerwca trwa rekrutacja uzupełniająca na pozostałe wolne miejsca i listę rezerwową na szkolenia, na które zapełniono wszystkie dostępne miejsca. 

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie MSP Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu Metodyka zarządzania programami MSP Foundation z egzaminem, mającym na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Rekrutacja trwa do 18.06.2021 r. do godz. 12:00.

Obsługa trudnego klienta - Szkolenie online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na dedykowane, bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Obsługa trudnego klienta”, które poprowadzi p. Ireneusz Wolski z firmy Brainstorm Group Sp. z o.o. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej. 

Komunikacja międzypokoleniowa w środowisku akademickim - szkolenie online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Komunikacja międzypokoleniowa w środowisku akademickim”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel  w ramach konsorcjum firm DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online – Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zasady ewaluacji jakości działalności naukowej jednostek w Uczelni Badawczej”, które poprowadzi dr Katarzyna Świerk z Instytutu Fundacja Rozwoju Szkolnictwa Wyższego. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Menadżer Start-upu dla studentów Politechniki Warszawskiej – rekrutacja do 2. edycji

Dołącz do Programu, zainwestuj czas i energię w rozwój kompetencji niezbędnych w zarządzaniu projektami biznesowymi o wysokim stopniu ryzyka. Praktyczne warsztaty oraz szkolenia online ułatwią Ci przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Zwiększysz kompetencje dotyczące operacyjnego zarządzania firmą i zyskasz możliwość zatrudniania w firmach poszukujących wykwalifikowanych menadżerów z umiejętnościami w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

Szkolenie online – Negocjacje w praktyce

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Negocjacje w praktyce”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel  w ramach konsorcjum firm DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej. 

NERW PW | Rekrutacja na szkolenia MSP Foundation oraz MoP Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach  dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 28.04.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie realizowane w formie zdalnej nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”. Szkolenie poprowadzą eksperci z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi oraz pracownicy Działu Ochrony Własności Intelektualnej CZIiTT PW.

Szkolenie online – Zdalne kierowanie zespołem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zdalne kierowanie zespołem”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online – Zarządzanie przez cele

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie przez cele”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej

Serdecznie zapraszamy pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie realizowane w formie zdalnej nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia 2021 r. do godz. 16:00.

Szkolenia online dla NA: emisja głosu, innowacyjne formy kształcenia (kwiecień, maj 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się kwietniu i maju 2021 r. Rekrutacja trwa do 25.03.2021 r. Od 26 marca przyjmowane są zgłoszenia na pozostałe wolne miejsca na szkolenia z innowacyjnych umiejętności dydaktycznych!

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie M_o_R Foundation & Practitioner oraz cykl szkoleń menedżerskich

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 30.03.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online – Zarządzanie zmianą dla liderów

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie zmianą dla liderów”, które poprowadzi p. Rafał Czarny z firmy INPROGRESS. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Studia podyplomowe – Akademia Menadżera II edycja

Dział ds. Szkoleń ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji bezpłatnych, dwusemestralnych studiów podyplomowych AKADEMIA MENADŻERA.  

Studia są przygotowane przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Szkolenie online – Zarządzanie własnością intelektualną oraz prawem autorskim na uczelni

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Zarządzanie własnością intelektualną oraz prawem autorskim na uczelni”, które poprowadzą: p. Magdalena Rzodkiewicz i Dominik Bralczyk z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW 2 PW_ Trwa rekrutacja na szkolenia dla studentów PW realizowane w semestrze letnim 2020/2021

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach online w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz bezpłatnym szkoleniu online w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie zaawansowanym, który zakończy się certyfikowanym egzaminem MOS Excel Expert 2016. 

Szkolenie online – Efektywne prowadzenie spotkań w formule online

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Efektywne prowadzenie spotkań w formule online”, które poprowadzi p. Krzysztof Prystupa z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej