Aktualności

Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW: "Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience"

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym kursie dot. badań User Experience.

Szkolenia dla NA: innowacyjne formy kształcenia, zarządzanie informacją (luty 2020)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w lutym 2020 r. Rekrutacja trwa do 21.01.2020 r.

Szkolenie nt. naruszenia dyscypliny finansów publicznych

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na jednodniowe szkolenie „Naruszenie dyscypliny finansów publicznych”, które poprowadzi pan Stanisław Sarzyński z firmy ADEPT.                       

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

Szkolenie nt. technik pozafinansowego motywowania pracowników

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na jednodniowe szkolenie „Techniki pozafinansowego motywowania pracowników”, które poprowadzi pani Wiesława Zwierzchowska z firmy Magic Pencil.                       

Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Microstrategy zapraszają na warsztaty "Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce".

Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz osobista stylistka Paula Wrąbel zapraszają na warsztaty "Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną".

Networking – jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesa zapraszają na warsztaty "Networking – jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?".

Myśl kreatywnie - warsztat Design Thinking/Projektor Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczny warsztat Design Thinking, który w  szczególny sposób angażuje grupę, dzięki czemu przebiega on w twórczej i miłej atmosferze.

Warsztaty "Mowa ciała"

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesa zapraszają na warsztaty "MOWA CIAŁA".

„Realizowanie projektów badawczych we współpracy z innymi jednostkami (nawiązywanie współpracy, zasady wspólnej realizacji, problemy przy wspólnej realizacji projektu)"

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Realizowanie projektów badawczych we współpracy z innymi jednostkami (nawiązywanie współpracy, zasady wspólnej realizacji, problemy przy wspólnej realizacji projektu)".

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.

Termin: 5 grudnia 2019 r., godz. 10:00–14:00.
Miejsce: sala 4.01, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4.

Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej".

Szkolenie z zakresu: prowadzenia negocjacji

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na jednodniowe szkolenie „Prowadzenie negocjacji”, które poprowadzi pani Kinga Baj z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek.

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Zarządzanie międzynarodowym projektem naukowo-badawczym na przykładzie Horyzontu 2020 (aspekty finansowo-prawne, audyty, możliwości wsparcia w PW)”

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.

Termin: 21 listopada 2019 r., godz. 9:00–13:00.
Miejsce: sala 4.07, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4.

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW informuje o zakończeniu oceny wniosków złożonych w II edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW w ramach zadania 45 projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.

Szkolenie z zakresu: podatku dochodowego od osób fizycznych PIT

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na jednodniowe szkolenie „Podatek dochodowy od osób fizycznych PIT”, które poprowadzi pani Aneta Dobczyńska z firmy ADEPT Sp. z o.o. Sp. k.                       

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Oferta międzynarodowych programów badawczych Horyzont 2020 w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie”

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Oferta międzynarodowych programów badawczych Horyzont 2020 w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie”

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.

Termin: 14 listopada 2019 r., godz. 9:00–13:00.
Miejsce: sala 4.07, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4.

Pierwsze dni w pracy – zasady działania

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma CWT zapraszają na warsztaty "Pierwsze dni w pracy – zasady działania".

Rekrutacja na szkolenia specjalistyczne w ramach zadania 48

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych w ramach zadania 48 "Kompetentny lider".

Szkolenie dla studentów PW: "Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience"

Trwa przedłużona rekrutacja na szkolenie realizowane w ramach projektu
NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca

Szkolenie dla NA: Zarządzanie informacją (21-22 listopada 2019)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zarządzania informacją dla nauczycieli akademickich PW, które odbędzie się w dniach 21-22.11.2019 r. Przedłużona rekrutacja trwa do 30.10.2019 r. do godz. 12:00

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

UniStartApp – zapisz się zanim inni Cię ubiegną

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby dołączyć do programu UniStartApp. Uruchamiamy dodatkową rekrutację. Do niedzieli – 13 października – możesz jeszcze wyjść z pudełka

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW (II edycja)

Serdecznie zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnych szkoleniach w zakresie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania w projektowaniu i obliczeniach.

Szkolenia dla NA: umiejętności prezentacyjne, innowacyjne formy kształcenia, umiejętności informatyczne, zarządzanie informacją (semestr zimowy 2019)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2019. Rekrutacja trwa do 9.10.2019 r. (innowacyjne formy kształcenia, umiejętności informatyczne) oraz do 14.10.2019 r. (zarządzanie informacją, umiejętności prezentacyjne).

Rekrutacja na kursy języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW w semestrze zimowym 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2019. Rekrutacja trwa do 2.10.2019 r.